18.3.2024 dine4fit.pl

Wielkie przemiany użytkowników aplikacji Dine4Fit jako motywacja do odchudzania

Wiemy, że tak zwane transformacje użytkowników Dine4Fit są świetną motywacją dla większości osób, które zamierzają schudnąć.

Zebraliśmy kilka historii i zdjęć osób, które zrzuciły zbędne kilogramy dzięki zapisywaniu swojej diety w aplikacji.

A ponieważ zbliżają się wiosenne dni, kiedy powoli zaczynamy zrzucać z siebie wierzchnie warstwy ubrań i planować nieco wakacyjne wojaże, pomyśleliśmy sobie, że  przypomnimy w tym artykule kilka transformacji, które być może tym razem pomogą Tobie zmotywować się i nabrać wiary, że Ty także możesz tego dokonać.

Powiedziałam sobie, że nie chcę, aby moje dziecko miało unieruchomioną i chorą matkę

O tym, że ludzkie ciało jest cudem i potrafi pozbyć się wielu dolegliwości, jeśli tylko zapewnimy mu ku temu odpowiednie warunki, świadczy pierwsza przemiana, którą chcemy tu dziś przywołać.

Sympatyczna Wronika nie tylko schudła i pozbyła się leków dzięki swojej determinacji, ale także regularnie udziela tworząc przeróżne przepisy, którymi dzieli się za pośrednictwem aplikacji. Bardzo jej za to dziękujemy i mamy nadzieję, że pewnego dnia wyda własną książkę kucharską. Jej historię można już przeczytać tutaj.

Marcin: Jak się odchudzać, gdy nie masz czasu i uwielbiasz jeść

“Przez całe dzieciństwo byłem otyłym dzieckiem. Tą tzw masę krytyczną przekroczyłem gdzieś na koniec podstawówki i bardzo szybko wpadłem w ten klasyczny błędny cykl “zajadania” depresji, w którą następnie wpada się coraz głębiej.” – zaczyna swoją opowieść Marcin, który wzbogaca swoją historię o szereg spostrzeżeń, które przydadzą się nie tylko początkującym graczom.

Artykuł zawiera również linki do filmów, które pomogły mu w jego podróży. Tutaj zapoznasz się z jego historią.

Bogusia: Minus 50 kg tylko dzięki diecie i prawidłowemu ustawieniu aplikacji Dine4Fit

Przed rokiem Bogusia chwaliła nam się swoim zwycięstwem – pozbyła się 27 kg. Jak się okazuje, nie było to jej ostatnie słowo, dziś ma już na koncie -50 kg, całego człowieka,
jak sama mówi. A to wszystko osiągnęła samą dietą! Zwraca także uwagę na poprawne ustawienie aplikacji. To sprawa kluczowa.

Michał: Dlaczego zakochałem się w aplikacji Dine4Fit?

Historia odrodzenia Michała (57 lat) zaczyna się od 161 kg, które osiągnął przez taki klasyk 21 wieku: pośpiech, zbyt dużo pracy i brak czasu dla siebie i swojego zdrowia. Niewydolność serca, arytmia, cewnikowanie, rozwód i utrata rodziny.

Chociaż podobno różni doradcy żywieniowi próbowali mu pomóc, za każdym razem ponosił porażkę i był pozostawiony własnemu losowi.
Dopiero aplikacja Dine4Fit sprawiła, że wszystko zaczęło się zmieniać. ” Czuwała nade mną i niczego mi nie wybaczała.” – mówi dziś z uśmiechem.

Kasia: Zapisywanie diety w aplikacji Dine4Fit traktuję jak grę w telefonie, którą lubię do dziś

“Moja historia zaczęła się pod koniec 2019 roku, kiedy waga pokazała 120 kg i z przerażeniem uświadomiłam sobie, że mam 29 lat i ważę tyle co słoń. Trzeba było wziąć się za siebie.” – zwierza się sympatyczna młoda kobieta, która mówi, że najtrudniejsze dla niej było zaakceptowanie faktu, że utrata wagi wymaga czasu – że po prostu zajmie to trochę czasu i tyle.

Jej rada dla wszystkich początkujących brzmi: bądźcie wytrwali, nie poddawajcie się i nie zniechęcajcie…

To tylko kilka takich sukcesów z ostatnich miesięcy. Chodzi nam o to, żebyście zobaczyli na własne oczy, że różni ludzie, na różnych etapach swojego życia mają ten sam problem. I że łączy ich ta jedna rzecz – postanowili sobie coś i w tym postanowieniu wytrwali. Czyli Wy też możecie. Trzymamy za Was kciuki.

Też chcesz schudnąć? Nic prostszego, zajrzyj tutaj:

W archiwum przeczytasz także:

Andrea (53l): Rok zajęło mi odnalezienie swojej drogi

18.3.2024 dine4fit.pl Ciekawe, Jak się odchudzać?, Różne

Komentarze

Komentarze nie odzwierciedlają opinii redakcji ani administratora bloga.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły
Najlepsze ćwiczenia na “oponkę” Najlepsze ćwiczenia na “oponkę”

Wraz z wiekiem często obserwujemy wzrost tkanki tłuszczowej na brzuchu wzdłuż talii. Dzieje się tak zazwyczaj dlatego, że wraz z wiekiem zmniejsza się masa mięśniowa, a przyrost kanki tłuszczowej się nasila.

Dziś zebraliśmy najlepsze ćwiczenia, które pomogą nam ten proces odwrócić. Większość ćwiczeń można wykonywać w domu, niezależnie od wieku, choć wszystko z umiarem.

Cały artykuł 15.4.2024 0

Jak delektować się jedzeniem nawet podczas odchudzania Jak delektować się jedzeniem nawet podczas odchudzania

Dziś emocje odgrywają główną rolę w podejmowaniu wobec ogromnej oferty produktów decyzji o tym, ile, co, dlaczego i jak jeść. Jak przekonać ludzi, że ważne jest nie tylko to, co jedzą, ale także dlaczego jedzą i jak jedzą?

Ważne jest, aby nauczyć się nie postrzegać jedzenia jako narzędzia do rozwiązywania problemów, które w ogóle nie są z nim związane.

W ekstremalnych przypadkach pomocna może być psychoterapia poznawczo-behawioralna, która uczy, jak pracować z myśleniem, emocjami i zachowaniem. To długa droga, ale możesz spróbować uświadomić sobie i zmienić kilka kluczowych rzeczy już teraz.

Cały artykuł 11.4.2024 0

Co zrobić, gdy waga nie chce się już ruszyć? Co zrobić, gdy waga nie chce się już ruszyć?

Do napisania tego artykułu skłonili mnie moi pacjenci, którzy borykają się z podobnym problemem.

Ich waga nie zmienia się znacząco (ani w dół w utracie wagi, ani nawet w przybieraniu na wadze).

Chodzi mi o to, że ktoś utrzymuje określoną wagę na stałym poziomie i co najwyżej występują zauważalne wahania o około plus minus 2 do 3 kilogramów. Jest to więc długotrwała oscylacja wokół określonej masy ciała. Co jednak zrobić, gdy chce się w końcu zerwać z tą wagą?

Cały artykuł 8.4.2024 0