16.3.2023 dine4fit.pl

Lucyna (41 lat): schudła dzięki aplikacji Dine4Fit i czuje się świetnie

W lutym 2022 roku postanowiłam dokonać swojej transformacji za pomocą Dine4Fit. Skłoniły mnie do tego pewne osobiste sprawy.

Nie bardzo wierzyłam, że mi się uda, bo próbowałam już wielu rzeczy, w tym różnych programów wspomagających, tabletek i nic z tego nie wychodziło. Dopiero koleżanka z pracy powiedziała mi, żebym zaczęła wpisywać to co jem do aplikacji Dine4Fit. I że się zdziwię.

Początki nie były łatwe – nie wiedziałam, co mogę jeść i jak wszystko połączyć, aby uzyskać pożądane dzienne spożycie wszystkich składników odżywczych. Na dodatek pojawiły się komplikacje – mam wysoki cukier, nawet ten “długi”.

Przed moją metamorfozą byłam u diabetolożki na jednej wizycie, kiedy mój cukier wynosił 7 – 7,5 mmol/l. Moje wymiary wtedy były następujące: talia 118 cm, biodra 120 cm, klatka piersiowa 119 cm, waga 96 kg.

Pracuję w pomocy społecznej (z dziećmi) i moja praca nie jest wymagająca fizycznie. Odpowiednio do tego ustawiłam mój ruch w aplikacji.

  • Po miesiącu, gdy weszłam na wagę, okazało się, że spadła o 3 kg! To od razu dało mi motywację do dalszego działania.

Dziś ważę 81 kg, a moje wymiary wyglądają tak: talia 99 cm, biodra 110 cm, klatka piersiowa 108 cm. Moim celem jest 60 kg, ale już jestem z siebie zadowolona.

Razem z apką Dine4Fit funkcjonuję już ponad rok i 15 kg w dół to coś wspaniałego! Dodatkowo spadł mi cukier i poprawił się ten  “długi”. Lekarka mnie za to pochwaliła 🙂 I to jest wspaniałe uczucie.

Nigdy bym nie uwierzyła, jakie zmiany w życiu wprowadzi kilka korekt w diecie. Jem chleb żytni i pełnoziarnisty zamiast mąki pszennej, a czasem chleb białkowy z siemieniem lnianym. Zrozumiałam też, że białko jest bardzo ważne dla zdrowego odchudzania – regularnie jem jogurty (max 2-3% tłuszczu).

Nauczyłam się jeść inaczej i nadal się tego trzymam. Nie przeszkadza mi ważenie jedzenia, robię to dla siebie. I co jest dla mnie bardzo ważne, jestem zupełnie inną osobą, pogodną. Nie mam już też zadyszki i zaczęłam chodzić na siłownię dwa razy w tygodniu – Pilates, TRX, BOSU i inne zajęcia głównie z treningu siłowego.

Chciałabym powiedzieć wszystkim, którzy postanowili zrobić coś dla siebie, żeby się nie poddawali i walczyli. Ich nagrodą będzie zmiana życia na lepsze, czym będą się cieszyć. Za wszystkich trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Masz ochotę zrobić to samo? Zajrzyj tutaj:

W archiwum przeczytasz także:

Dine4Fit: ach, te kółeczka! Co z nimi zrobić i jakie jest ich znaczenie?

16.3.2023 dine4fit.pl Ciekawe, Jak się odchudzać?, Różne

Komentarze

Komentarze nie odzwierciedlają opinii redakcji ani administratora bloga.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły
Sześć zasad zrównoważonej diety, które naprawdę mają sens! Sześć zasad zrównoważonej diety, które naprawdę mają sens!

Jakie zmiany możesz od razu wprowadzić do swojej diety? Uwierz, że wystarczy zastosować sześć prostych zasad, a wydarzą się rzeczy niesamowite.

Mówimy tu o poprawie zdrowia, samopoczucia, zwiększeniu energii i ograniczeniu zachcianek. A dla wielu osób będzie to również utrata wagi bez diet i głodówek.

Cały artykuł 17.6.2024 0