21.2.2023 dine4fit.pl

Jak sobie pomóc w uzyskaniu wymarzonej sylwetki

Całe życie zmagasz się z nadwagą, masz poczucie wiecznej frustracji i własnej nieatrakcyjności?

Wypróbowałaś/eś już wszystkie rodzaje diet – jedzenie tylko sałatek ogórkowych, odstawienie pieczywa, odstawienie cukru, jedzenie tylko rano, jedzenie zgodnie z dietą, którą poleca hollywoodzka aktorka, albo nie jedzenie w ogóle.

Nic z tego zdaje się nie działać? A to przecież takie proste: Aby schudnąć trwale i w zdrowy sposób, trzeba być w tzw. deficycie kalorycznym. Jednym z najlepszych pomocników na rynku w tej dziedzinie jest aplikacja Dine4Fit. Prosta aplikacja, która pozwala śledzić to, co jesz, dowiedzieć się, z czego składają się Twoje poszczególne posiłki, a także wskazuje Ci kierunek, w którym możesz podążać w swojej diecie. Zaufaj, że to działa. A do tego jest banalnie prosta.

Tu na prawdę wszystko jest  bardzo proste. Instalujesz, podajesz najważniejsze liczby i gotowe. Potem już tylko dodajesz do swojego menu to, co jesz, a apka sama Ci to wszystko ładnie sumuje, odliczy kalorie spożytkowane na aktywność. Nie jest to w żaden sposób uciążliwe, produkty możesz dodawać za pomocą skanera kodów kreskowych w Twoim telefonie. Dodatkowo apka pokaże Ci na wykresach szczegółowe statystyki Twojej diety. Od razu będziesz wiedzieć, czy Twoja dieta jest zbilansowana, czy musisz nad nią popracować. Ustawisz też limit swojego dziennego nawadniania i już zawsze będziesz wiedzieć, czy danego dnia Twoje nawadnianie było wystarczające.

Oczywiście w niektórych przypadkach rejestrowanie kalorii przyjmowanych i wydatkowanych może być bardziej skomplikowane i będzie tu potrzebne wsparcie w postaci dietetyka. Dietetykowi możesz jednak z kolei pomóc przedstawiając swój dziennik żywieniowy zapisywany w naszej apce – wtedy będzie on wiedział, co dokładnie jesz i szybciej ustali dla Ciebie jakieś rozwiązanie. Pamiętaj jednak, by był to wtedy jakiś dyplomowany specjalista, a nie jakiś domorosły dietetyk z Internetu, który oczywiście może mieć rozległą wiedzę, która znajduje zastosowanie w przypadku jego osoby, ale nie można powiedzieć, że zadziała to także w Twoim przypadku. Każdy jest inny. Po prostu.

Dowodem na działanie tej prostej zasady utrzymywania deficytu są niesamowite przemiany naszych użytkowników, które chętnie opisujemy tutaj na blogu lub w naszej grupie na Facebooku.

To co, spróbujesz? W takim razie przyda Ci się ten “pakiet startowy”:

 

W archiwum przeczytasz także:

Bogusia: Dine4Fit to dla mnie styl życia

21.2.2023 dine4fit.pl Ciekawe, Jak się odchudzać?, Korzystanie z Dine4Fit

Komentarze

Komentarze nie odzwierciedlają opinii redakcji ani administratora bloga.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły
Jedzenie emocjonalne  z perspektywy psychologa i lekarza Jedzenie emocjonalne z perspektywy psychologa i lekarza

W przyszłym miesiącu będziemy obchodzić Światowy Dzień Otyłości, którego celem jest zwrócenie naszej uwagi na problem otyłości wśród dzieci i młodzieży, a także nakłonienie do refleksji nad własnym trybem życia i odżywianiem.


Z tej okazji poprosiliśmy doświadczone specjalistek ds. odchudzania, aby objaśniły nam koncepcję jedzenia emocjonalnego.

Cały artykuł 22.2.2024 0

Możesz schudnąć, nawet jeśli od czasu do czasu sobie pobłażasz Możesz schudnąć, nawet jeśli od czasu do czasu sobie pobłażasz

Wiele osób postrzega proces odchudzania jako karę i podchodzą do niego z myślą, że będą musieli strasznie sobie odmawiać, kupować drogie produkty odchudzające, cierpieć z głodu, szaleńczo ćwiczyć i rezygnować ze wszystkiego, co lubią jeść.

Niektórzy tak robią, ale ja nie jestem zwolennikiem takiego podejścia. Moja filozofia jest inna: “Powoli, ale w zrównoważony sposób jest lepiej”.

Cały artykuł 19.2.2024 0

Bogusia: Minus 50 kg tylko dzięki diecie i prawidłowemu ustawieniu aplikacji Dine4Fit Bogusia: Minus 50 kg tylko dzięki diecie i prawidłowemu ustawieniu aplikacji Dine4Fit

Minął ponad rok od opublikowania mojego wpisu na blogu i myślę, że to dobry czas, aby napisać o tym, co było dalej.

Kiedy napisałam pierwszy wpis, miałam minus 27 kg. Dziś jest to minus 50 kg. Osiągnęłam swój cel!

Nie będę kłamała, momentami przechodziłam lekki kryzys. Kilka razy zaczęłam gonić za liczbą, którą chciałam zobaczyć na wadze, ale nie zdawałam sobie sprawy, co jest, a co nie jest realistyczne.

Cały artykuł 13.2.2024 0