21.2.2023 dine4fit.pl

Jak sobie pomóc w uzyskaniu wymarzonej sylwetki

Całe życie zmagasz się z nadwagą, masz poczucie wiecznej frustracji i własnej nieatrakcyjności?

Wypróbowałaś/eś już wszystkie rodzaje diet – jedzenie tylko sałatek ogórkowych, odstawienie pieczywa, odstawienie cukru, jedzenie tylko rano, jedzenie zgodnie z dietą, którą poleca hollywoodzka aktorka, albo nie jedzenie w ogóle.

Nic z tego zdaje się nie działać? A to przecież takie proste: Aby schudnąć trwale i w zdrowy sposób, trzeba być w tzw. deficycie kalorycznym. Jednym z najlepszych pomocników na rynku w tej dziedzinie jest aplikacja Dine4Fit. Prosta aplikacja, która pozwala śledzić to, co jesz, dowiedzieć się, z czego składają się Twoje poszczególne posiłki, a także wskazuje Ci kierunek, w którym możesz podążać w swojej diecie. Zaufaj, że to działa. A do tego jest banalnie prosta.

Tu na prawdę wszystko jest  bardzo proste. Instalujesz, podajesz najważniejsze liczby i gotowe. Potem już tylko dodajesz do swojego menu to, co jesz, a apka sama Ci to wszystko ładnie sumuje, odliczy kalorie spożytkowane na aktywność. Nie jest to w żaden sposób uciążliwe, produkty możesz dodawać za pomocą skanera kodów kreskowych w Twoim telefonie. Dodatkowo apka pokaże Ci na wykresach szczegółowe statystyki Twojej diety. Od razu będziesz wiedzieć, czy Twoja dieta jest zbilansowana, czy musisz nad nią popracować. Ustawisz też limit swojego dziennego nawadniania i już zawsze będziesz wiedzieć, czy danego dnia Twoje nawadnianie było wystarczające.

Oczywiście w niektórych przypadkach rejestrowanie kalorii przyjmowanych i wydatkowanych może być bardziej skomplikowane i będzie tu potrzebne wsparcie w postaci dietetyka. Dietetykowi możesz jednak z kolei pomóc przedstawiając swój dziennik żywieniowy zapisywany w naszej apce – wtedy będzie on wiedział, co dokładnie jesz i szybciej ustali dla Ciebie jakieś rozwiązanie. Pamiętaj jednak, by był to wtedy jakiś dyplomowany specjalista, a nie jakiś domorosły dietetyk z Internetu, który oczywiście może mieć rozległą wiedzę, która znajduje zastosowanie w przypadku jego osoby, ale nie można powiedzieć, że zadziała to także w Twoim przypadku. Każdy jest inny. Po prostu.

Dowodem na działanie tej prostej zasady utrzymywania deficytu są niesamowite przemiany naszych użytkowników, które chętnie opisujemy tutaj na blogu lub w naszej grupie na Facebooku.

To co, spróbujesz? W takim razie przyda Ci się ten “pakiet startowy”:

 

W archiwum przeczytasz także:

Bogusia: Dine4Fit to dla mnie styl życia

21.2.2023 dine4fit.pl Ciekawe, Jak się odchudzać?, Korzystanie z Dine4Fit

Komentarze

Komentarze nie odzwierciedlają opinii redakcji ani administratora bloga.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły
Rysiek: Nie wiedziałem nic o żywieniu, dziś mogę doradzać innym Rysiek: Nie wiedziałem nic o żywieniu, dziś mogę doradzać innym

Nie uwierzycie, że ten przystojniak zmagał się z nadwagą w szkole podstawowej, a w późniejszym okresie życia nawet z otyłością. Dziś wszystko jest inaczej. Obok hobby takich jak czytanie, pisanie i rozwój swojej duchowości, większość czasu spędza na wymyślaniu nowych przepisów i nauce o żywieniu. Jaka jest jego historia? Oddajmy mu głos.

Cały artykuł 20.3.2023 0

Lucyna (41 lat): schudła dzięki aplikacji Dine4Fit i czuje się świetnie Lucyna (41 lat): schudła dzięki aplikacji Dine4Fit i czuje się świetnie

W lutym 2022 roku postanowiłam dokonać swojej transformacji za pomocą Dine4Fit. Skłoniły mnie do tego pewne osobiste sprawy.

Nie bardzo wierzyłam, że mi się uda, bo próbowałam już wielu rzeczy, w tym różnych programów wspomagających, tabletek i nic z tego nie wychodziło. Dopiero koleżanka z pracy powiedziała mi, żebym zaczęła wpisywać to co jem do aplikacji Dine4Fit. I że się zdziwię.

Cały artykuł 16.3.2023 0