27.3.2023 dine4fit.pl

Ludmiła (67 lat): Kiedy teraz mam wystarczającą ilość białka, nie mam chęci na słodycze.

Fajne jest, że w naszych grupach an FB (tutaj polska grupa) wspólny język znajdują ludzie w każdym wieku.

Cieszymy się, że swoimi historiami dzielą nie tylko młode kobiety, które chcą schudnąć np.  po ciąży, ale także wspaniałe i charyzmatyczne kobiety, które po prostu chcą dobrze się czuć we własnym ciele. I zmiany w diecie po prostu uwielbiają.

Ogromną radość sprawił nam między innymi niedawny post umieszczony przez panią Ludmiłę w grupie czeskiej, która swoim witalnym wyglądem od razu przyciągnęła uwagę innych członków.

I jak to mamy w zwyczaju, poprosiliśmy ją o napisanie krótkiej historii, aby zmotywować innych użytkowników aplikacji Dine4Fit

Jestem emerytowaną dentystką. Całe życie starałam się uprawiać sport i żyć aktywnie – w młodości grałam w siatkówkę, później uprawiałam wszystkie rodzaje sportów, w tym siłownię i spinning. Teraz, ze względu na przebyte operacje stawu skokowego i kolanowego, pozostało mi tylko chodzenie. Spaceruję prawie codziennie, przez co najmniej godzinę, ze średnią prędkością 5 km/godz. Korzystam z lekko pofałdowanego terenu wokół naszego miasta, które jest bramą do Jesioników.

Muszę przyznać, że choć zawsze się ruszałam i w związku z tym miałam atletyczną budowę ciała i przyzwoitą muskulaturę, to przez całe życie walczyłam z wagą. 

  • Próbowałam popularnych keto, paleo itp, jednak nie czułam się z tym dobrze.  Aż odkryłam aplikację Dine4Fit. I z tym mi już poszło całkiem gładko.

Zaczęłam z moimi 172 cm przy 93 kg w czerwcu zeszłego roku. Teraz mam 81 kg i jestem całkiem zadowolona. Brakuje mi 2 kg do osiągnięcia mojego celu.

Dostosowałam się do tego, co bezpośrednio wyliczyła mi aplikacja Dine4Fit. I “tylko” staram się “zazielenić koła”. Nic więcej.

Oczywiście wprowadziłam pewne zmiany w diecie. Do swojej diety włączyłam twaróg, jogurt grecki i puddingi białkowe. Jem więcej warzyw kosztem owoców. Zauważyłam też, że teraz, gdy spożywam odpowiednią ilość białka, nie mam zachcianek na słodycze. Uwielbiam ryby oraz białe i czerwone mięso, ale ograniczyłam wędliny. Nie zrezygnuję jednak z lampki białego wina…

Nie miałam i nie mam wzorcowej diety. Gotuję i jem tak, by zmieścić się “w kółeczkach” aplikacji.

Rozpoczęcie drogi zmian o dziwo wcale nie było trudne. Poszło bardzo gładko. Po dwóch miesiącach dołączył do mnie mój mąż. Traktujemy to jako wspólną rozrywkę i zapewniamy sobie nawzajem rozrywkę.

A sukces? Tak, czuję się świetnie, wyglądam lepiej i nie będę się bała wystąpić w stroju kąpielowym.

Wiadomość dla innych: u nas starszych też to działa. W dodatku mamy czas i doświadczenie, zdobyte nie tylko w kuchni…

foto: archiwum Pani Ludmiły

Chcesz żyć zdrowo, schudnąć i być w formie? Potrzebujesz tego:

W archiwum przeczytasz także:

Bycie pięknością z Instagrama nie jest kwalifikacją do tworzenia diety!

27.3.2023 dine4fit.pl Diety odchudzające, Różne

Komentarze

Komentarze nie odzwierciedlają opinii redakcji ani administratora bloga.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły
Krystyna (27 lat) po roku z apką schudłam 30 kg. Krystyna (27 lat) po roku z apką schudłam 30 kg.

Dzięki aplikacji Dine4Fit schudłam ponad 30 kg i czuję się świetnie. Mogę nosić ubrania, o których wcześniej nawet nie marzyłam.

Nie zawsze było łatwo, ale podróż była tego warta. Mogę się swobodnie poruszać i wreszcie nie wstydzę się tego, jak wyglądam.

Cały artykuł 20.5.2024 0

Monika: Moja droga do zdrowia i szczęścia z Dine4Fit Monika: Moja droga do zdrowia i szczęścia z Dine4Fit

 Moje spotkanie z Dine4Fit rozpoczęło się kilka dni po moich 50. urodzinach (w lutym 2021).

Najpierw zdałam sobie sprawę, jak wyglądam na zdjęciach. W tym samym czasie koleżanki z pracy zaczęły interesować się i przechodzić na diety pudełkowe. Przeliczyłam sobie koszt i pamiętam, że pomyślałam, że mogę im pokazać, że można to zrobić taniej i nie być skazanym na gotowe zestawy.

Zaczęłam przeszukiwać internet, czytać o odżywianiu i odchudzaniu i sprawdzać popularne media społecznościowe. W ten sposób natknęłam się na jedną z grup powiązanych z Dine4Fit.

Cały artykuł 13.5.2024 0