27.3.2023 dine4fit.pl

Ludmiła (67 lat): Kiedy teraz mam wystarczającą ilość białka, nie mam chęci na słodycze.

Fajne jest, że w naszych grupach an FB (tutaj polska grupa) wspólny język znajdują ludzie w każdym wieku.

Cieszymy się, że swoimi historiami dzielą nie tylko młode kobiety, które chcą schudnąć np.  po ciąży, ale także wspaniałe i charyzmatyczne kobiety, które po prostu chcą dobrze się czuć we własnym ciele. I zmiany w diecie po prostu uwielbiają.

Ogromną radość sprawił nam między innymi niedawny post umieszczony przez panią Ludmiłę w grupie czeskiej, która swoim witalnym wyglądem od razu przyciągnęła uwagę innych członków.

I jak to mamy w zwyczaju, poprosiliśmy ją o napisanie krótkiej historii, aby zmotywować innych użytkowników aplikacji Dine4Fit

Jestem emerytowaną dentystką. Całe życie starałam się uprawiać sport i żyć aktywnie – w młodości grałam w siatkówkę, później uprawiałam wszystkie rodzaje sportów, w tym siłownię i spinning. Teraz, ze względu na przebyte operacje stawu skokowego i kolanowego, pozostało mi tylko chodzenie. Spaceruję prawie codziennie, przez co najmniej godzinę, ze średnią prędkością 5 km/godz. Korzystam z lekko pofałdowanego terenu wokół naszego miasta, które jest bramą do Jesioników.

Muszę przyznać, że choć zawsze się ruszałam i w związku z tym miałam atletyczną budowę ciała i przyzwoitą muskulaturę, to przez całe życie walczyłam z wagą. 

  • Próbowałam popularnych keto, paleo itp, jednak nie czułam się z tym dobrze.  Aż odkryłam aplikację Dine4Fit. I z tym mi już poszło całkiem gładko.

Zaczęłam z moimi 172 cm przy 93 kg w czerwcu zeszłego roku. Teraz mam 81 kg i jestem całkiem zadowolona. Brakuje mi 2 kg do osiągnięcia mojego celu.

Dostosowałam się do tego, co bezpośrednio wyliczyła mi aplikacja Dine4Fit. I “tylko” staram się “zazielenić koła”. Nic więcej.

Oczywiście wprowadziłam pewne zmiany w diecie. Do swojej diety włączyłam twaróg, jogurt grecki i puddingi białkowe. Jem więcej warzyw kosztem owoców. Zauważyłam też, że teraz, gdy spożywam odpowiednią ilość białka, nie mam zachcianek na słodycze. Uwielbiam ryby oraz białe i czerwone mięso, ale ograniczyłam wędliny. Nie zrezygnuję jednak z lampki białego wina…

Nie miałam i nie mam wzorcowej diety. Gotuję i jem tak, by zmieścić się “w kółeczkach” aplikacji.

Rozpoczęcie drogi zmian o dziwo wcale nie było trudne. Poszło bardzo gładko. Po dwóch miesiącach dołączył do mnie mój mąż. Traktujemy to jako wspólną rozrywkę i zapewniamy sobie nawzajem rozrywkę.

A sukces? Tak, czuję się świetnie, wyglądam lepiej i nie będę się bała wystąpić w stroju kąpielowym.

Wiadomość dla innych: u nas starszych też to działa. W dodatku mamy czas i doświadczenie, zdobyte nie tylko w kuchni…

foto: archiwum Pani Ludmiły

Chcesz żyć zdrowo, schudnąć i być w formie? Potrzebujesz tego:

W archiwum przeczytasz także:

Bycie pięknością z Instagrama nie jest kwalifikacją do tworzenia diety!

27.3.2023 dine4fit.pl Diety odchudzające, Różne

Komentarze

Komentarze nie odzwierciedlają opinii redakcji ani administratora bloga.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły
Jak powstrzymać apetyt na słodycze Jak powstrzymać apetyt na słodycze

Dzisiejszy wpis powinien zainteresować osoby, które uwielbiają słodycze, ale chciałyby nieco bardziej ograniczyć ich spożywanie.

Jest to korzystne zarówno dla ich zdrowia, jak i dla ich sylwetki i wagi.

Cały artykuł 21.11.2023 0

Dine4Fit pozwoliło mi śledzić spożycie kalorii i zaplanować zbilansowaną dietę z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dine4Fit pozwoliło mi śledzić spożycie kalorii i zaplanować zbilansowaną dietę z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Dziś prezentujemy Wam kolejną fajną przemianę, która również została dokonana dzięki aplikacji www.dine4fit.pl.

Oczywiście zawsze podkreślamy, że najwięcej zależy od tego, czy sam/a naprawdę chcesz schudnąć / jeść zdrowo.

Apka Dine4Fit to tylko przewodnik, który stara się utrzymać Cię na właściwej drodze. W przypadku Zosi to zadziałało. Oto jej opowieść:

Cały artykuł 13.11.2023 0