2.4.2024 dine4fit.pl

Karolina – wszyscy wokół mówili, że nie ma szans

Dziś przedstawimy Wam kolejną przemianę. Przemianę szczególną, bo osoby chorej, poruszającej się na wózku inwalidzkim. Jak sama autorka napisała nam w wiadomości: Nie wierzyłam że się da. Każdy powtarzał: jesteś chora, nie da się. Utyłaś z choroby. Ale dzięki Dine4fit zrozumiałam że utyłam z przeżarcia:) dziś po 5 miesiącach zmieniłam nawyki. Jem regularnie. liczę kalorie i mam zbilansowaną, zdrową dietę.

Oto, co Karolina napisała specjalnie dla Was:

Cześć.
Mam na imię Karolina, mam 42 lata i chcę Wam opowiedzieć jak pomogła mi aplikacja Dine4Fit.
Ale po kolei. Choruję od dawna na toczeń. Z tego powodu od ponad 27 lat biorę leki sterydowe. Międzyczasie przyplątała się niedoczynność tarczycy i cukrzyca posterydowa typu 2. Jakby było mało od czterech lat jestem na wózku inwalidzkim.
Wciąż sobie wmawiałam- ja nie mogę schudnąć bo jestem chora… bo biorę leki…
Guzik prawda. Mogę. I zrobiłam to.
Pomogła mi aplikacja Dine4Fit. Dzięki niej schudłam w rok 20 kilo. Rozumiecie? 20 kilo.
Z wyjściowego 85 kilo zeszłam na 65 kilo (przy wzrośnie 171 cm).

Teraz moje BMI jest idealne. Ja czuję się wspaniale. A moja cukrzyca jest całkowicie pod kontrolą i nie mam wahań cukrów.
Jak to działa? Wystarczy kierować się tym co podpowiada aplikacja. Liczyć kalorie- apka robi to za Was. I tyle.
Nauczycie się jak komponować zdrowe i zbilansowane posiłki, dzięki czemu nie będzie napadów na słodkie. Unormujecie pory posiłków- nie będzie wahań cukrów i napadów wilczego głodu. Nauczycie się wybierać mądrze lepsze i zdrowsze produkty.
Ja osobiście kieruję się korzyściami- wolę teraz zjeść jabłko niż cukierka. Bo cukierek jest… mały😜 a jabłko starcza na dłużej 🙂
Wszystko co musicie zrobić to kupić dokładną wagę, zainstalować aplikację Dine4Fit i chudnąć. Brzmi za prosto?
Opiszę Wamjak ja to robię. Ważę każdy produkt, z dokładnością co do grama, jaki mam zamiar wsadzić do paszczy 🙂 Zapisuję go w apce. Pilnuję by każdego dnia nie przekraczać limitu kalorii- a ten jest inny dla każdego z nas.
Żadnych postów, diet cud, głodówek i wydziwiań. Jecie co chcecie- ale z głową. Wiadomo, że warzyw będzie objętościowo więcej niż np pieczywa. I tak nauczycie się wybierać bardziej korzystne rozwiązanie 🙂
Ja na przykład jestem łasuchem. Uwielbiam gotować. I lubię jeść. Bardziej “opłaca” mi się jedzenie posiłków warzywnych bo mam więcej jedzenia, a kalorii malo 😄 Żeby nie było- jem też mięso… i ryby… i owoce… i pieczywo…i nabiał. Ale teraz jem jak człowiek a nie jak prosiak.
Co się zmieniło w moim życiu? Wszystko.
Odkąd schudłam czuję się bardziej kobieca. Mam więcej pewności siebie. I znam swoją wartość. Kupuję teraz ubrania i bieliznę w normalnych sklepach. Wchodzę i biorę. Rozmiar 52 zamieniłam na 42. Nie pocę się jak prosiak. Lubię się ładnie ubrać, robię makijaż, używam perfum. A nawet, choć jestem na wózku, noszę buty na obcasie.
Jestem bardzo zadowolona z aplikacji. I właśnie przedłużyłam sobie pakiet premium na kolejny rok.
W tym roku mam zamiar zjechać do 59 kilo 😀 i udoskonalić dietę bo nadal wiele rzeczy jeszcze nie jest doskonałych. Trzymajcie kciuki 🙂

Teraz kolej na Was. Dacie radę!

Też chcesz schudnąć? Nic prostszego, zajrzyj tutaj:

W archiwum przeczytasz także:

Chudnij powoli i nie wierz w cudowne drogi na skróty

2.4.2024 dine4fit.pl Ciekawe, Jak się odchudzać?, Korzystanie z Dine4Fit

Komentarze

Komentarze nie odzwierciedlają opinii redakcji ani administratora bloga.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły
Najlepsze ćwiczenia na “oponkę” Najlepsze ćwiczenia na “oponkę”

Wraz z wiekiem często obserwujemy wzrost tkanki tłuszczowej na brzuchu wzdłuż talii. Dzieje się tak zazwyczaj dlatego, że wraz z wiekiem zmniejsza się masa mięśniowa, a przyrost kanki tłuszczowej się nasila.

Dziś zebraliśmy najlepsze ćwiczenia, które pomogą nam ten proces odwrócić. Większość ćwiczeń można wykonywać w domu, niezależnie od wieku, choć wszystko z umiarem.

Cały artykuł 15.4.2024 0

Jak delektować się jedzeniem nawet podczas odchudzania Jak delektować się jedzeniem nawet podczas odchudzania

Dziś emocje odgrywają główną rolę w podejmowaniu wobec ogromnej oferty produktów decyzji o tym, ile, co, dlaczego i jak jeść. Jak przekonać ludzi, że ważne jest nie tylko to, co jedzą, ale także dlaczego jedzą i jak jedzą?

Ważne jest, aby nauczyć się nie postrzegać jedzenia jako narzędzia do rozwiązywania problemów, które w ogóle nie są z nim związane.

W ekstremalnych przypadkach pomocna może być psychoterapia poznawczo-behawioralna, która uczy, jak pracować z myśleniem, emocjami i zachowaniem. To długa droga, ale możesz spróbować uświadomić sobie i zmienić kilka kluczowych rzeczy już teraz.

Cały artykuł 11.4.2024 0

Co zrobić, gdy waga nie chce się już ruszyć? Co zrobić, gdy waga nie chce się już ruszyć?

Do napisania tego artykułu skłonili mnie moi pacjenci, którzy borykają się z podobnym problemem.

Ich waga nie zmienia się znacząco (ani w dół w utracie wagi, ani nawet w przybieraniu na wadze).

Chodzi mi o to, że ktoś utrzymuje określoną wagę na stałym poziomie i co najwyżej występują zauważalne wahania o około plus minus 2 do 3 kilogramów. Jest to więc długotrwała oscylacja wokół określonej masy ciała. Co jednak zrobić, gdy chce się w końcu zerwać z tą wagą?

Cały artykuł 8.4.2024 0