29.5.2022 dine4fit.pl

Lenka: Znajdź partnera do odchudzania, ponieważ razem jest łatwiej. Mnie pomógł mój mąż.

Dziś przedstawiamy Wam kolejną przemianę jednej z naszych użytkowniczek.

Dziękujemy przy okazji Wam wszystkim, którzy prezentacją swojej przemiany motywują innych.

Pani Lena (31 lat) przebywa obecnie na urlopie wychowawczym z dwójką małych dzieci. Zanim zaczęła się odchudzać, jej wymiary przy wzroście 176 cm wynosiły 99,6 kg, talia 103 cm, a biodra 116 cm. Obecnie udało jej się uzyskać: 77,4 kg, talia 85 cm, biodra 106 cm.

W ciągu roku -19 kg!

Ta sympatyczna mama zdecydowała się na zmianę stylu życia z dwóch powodów – zdrowotnych (ból kolan, duszności nawet podczas zwykłego spaceru), a także z chęci dotrzymania kroku swoim chłopcom i aktywnego spędzania z nimi czasu.

Jak to się zaczęło

Najpierw zapłaciła za ustawiony przez dietetyka jadłospis. Tak na początek, żeby ktoś ją kontrolował. Ale jednak przestało jej to odpowiadać, więc zaczęła korzystać z aplikacji Dine4Fit. I odpowiednio dostosowała swoją dietę. Dodała też aktywność opartą na filmikach z internetu.

  • Na początku trudno było wytrwać, zwłaszcza gdy nie od razu widać efekty. W takich chwilach człowiek ma ochotę się poddać i zrezygnować. Wymagało to wiele perswazji, przekonywania samej siebie itd. Ale niesamowite uczucie, jakie po tym wszystkim odczuwamy, zdaniem Leny, jest tego warte.

Obecnie stawia na  szybkie i proste posiłki, które nadal dobrze smakują. Przykładowo zapiekaną na grillu  pełnoziarnistą tortillę nadziewaną kurczakiem, warzywami i serem.

Co było najtrudniejsze?

Pani Lena przyznaje, że dla niej było to zdecydowanie jedzenie. Mówi, że kilkakrotnie zaczynała się odchudzać, ale nigdy nie udało jej się tego utrzymać. Następnie, gdy spróbowała zapisać dzień w aplikacji Dine4Fit, aby sprawdzić, jak sobie radzi, okazało się, że w rzeczywistości nie je wystarczająco dużo!

Największy kryzys nastąpił ostatniego lata, kiedy wszyscy wokół niej objadali się lodami, arbuzami i opijali się schłodzonymi piwami owocowymi. Przyznaje: “Trudno było się opanować i nie poddać się ponownie”. Wiedziała jednak, że skoro już tyle wytrzymała, całe sześć miesięcy, to szkoda byłoby odpuścić.

Osobista ocena sukcesu

Czeka mnie jeszcze dużo pracy, zanim osiągnę wymarzoną wagę i wygląd” – mówi sympatyczna Lena, która wyraźnie odmłodniała i wypiękniała. I może być z siebie dumna. I bardzo dobrze. Przecież tyle, ile obecnie, ważyła ostatnio w pierwszej klasie liceum!

“Chociaż wiem, że ktoś może schudnąć 20 kg w czasie o połowę krótszym niż ja, to ja naprawdę każdego kilograma pozbywałam się w dramatycznej walce.  I dlatego nie chcę już nigdy wracać do tego miejsca, w którym byłam” – uzasadnia logicznie.

Podpowiedź na koniec

Trzymajcie się i nie poddawajcie się! Jeśli zrobiłam to ja, wiecznie początkująca, to każdy może to zrobić. Zalecam też znalezienie partnera do odchudzania, aby nie być zdanym tylko na siebie. To niesamowicie pomaga. Dla mnie największym wsparciem jest mój mąż, który razem ze mną podjął to wyzwanie. Łatwiej jest, gdy żyjesz tym we dwoje.

Ty także chcesz wziąć się za siebie i zacząć się odchudzać? Zerknij tu:

W archiwum przeczytasz także:

Jedzenie pikantnych potraw: tak czy nie?

29.5.2022 dine4fit.pl Jak się odchudzać?, Korzystanie z Dine4Fit, Różne

Komentarze

Komentarze nie odzwierciedlają opinii redakcji ani administratora bloga.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły
Jak skonfigurować aplikację Dine4Fit dla kobiet w ciąży Jak skonfigurować aplikację Dine4Fit dla kobiet w ciąży

Ciąża to magiczny czas, kiedy w brzuchu oczekującego dziecka matki dzieje się niesamowity cud, dzięki któremu w ciągu 9 miesięcy na świecie pojawia się nowy człowiek.

Najważniejsze co możesz zrobić dla tego małego człowieka to nie stresować się i podejść do jedzenia ze zdrowym rozsądkiem.

Cały artykuł 24.11.2022 0