20.8.2021 dine4fit.pl

Nowość w aplikacji Dine4Fit: przepisy wraz z wartościami odżywczymi. Zainspiruj się i korzystaj!

 

Poniżej przedstawimy nowe funkcje w Dine4Fit w sposób bardziej szczegółowy.

Dziś są to przepisy.

Być może zauważyliście to sami, lub czytaliście e-mail informacyjny, lub może jest to dla Was nowość, ale w każdym przypadku aplikacja Dine4Fit  rozszerzyła się o strony z przepisami. Łatwo je znaleźć – wystarczy kliknąć na górnym pasku w Przepisy.

 

Wyświetli się nowa strona, na której możesz znaleźć przepis odpowiadający Twoim potrzebom. Potrzebujesz śniadania o maksymalnej zawartości 1200 kJ na 100 gramów? Wystarczy ustawić na suwaku maksymalną wartość 1200 kJ, a wyniki automatycznie się załadują.

Każda znaleziona żywność zawiera wartość kaloryczną na 100 gramów, jak również ilość białka, węglowodanów, tłuszczu i błonnika.

Po kliknięciu na danie, pojawi się ono również ze zdjęciem i szczegółowym opisem zarówno składników (w tym przejrzysta, kolorowa tabela), jak i potrzebnych składników, wraz z opisem przygotowania.

Poszczególne przepisy mają etykiety, które pomogą Ci znaleźć inne podobne przepisy. W przypadku pasty z tuńczyka są to np. etykiety “obiad”, “pasta do smarowania”, “przystawki”.

  • Na samym dole strony z przepisem znajdziesz linki do podobnych potraw.

Jeśli zrobisz danie, po prostu kliknij na stronę z przepisem w przycisk “Dodaj do menu”, a jeśli Ci się spodoba, dodaj przepis do ulubionych.

Główna strona z przepisami oferuje znacznie więcej. Oprócz oczywistej opcji wyszukiwania, są tam również etykiety oferujące najbardziej popularne oznaczenia – np. “bez cukru”, “bez laktozy”, “dieta” itp.

Jeśli nie znajdziesz wśród przepisów swojego ulubionego dania, wystarczy kliknąć na przycisk Zaproponuj przepis do bazy w prawym górnym rogu. Pojawi się formularz, w którym można wpisać niezbędne informacje, tj. nazwę, składniki, sposób przygotowania, opis, wybrać etykiety oraz dodać zdjęcie gotowego dania. Aplikacja automatycznie doda poszczególne wartości odżywcze.

Jeśli chcesz wprowadzić więcej przepisów, lub gdy prowadzisz bloga kulinarnego, stronę na Facebooku, profil na Instagramie itp., gdzie zamieszczasz przepisy, w zakładce Mój profil znajduje się kategoria Zarządzanie kontem.

Tutaj możesz możesz wpisać swój nick, link do swojego bloga lub sieci społecznościowych, albo napisać coś o sobie.

Jeśli zdarzy się, że macie tak wyszukaną potrawę, że jakiegoś składnika nie ma w bazie, musicie najpierw zaproponować nowy produkt i poczekać na jego zatwierdzenie. Potem będzie można ułożyć cały przepis.

Przepisy na Dine4Fit.pl. Smacznego! I nie krępuj się dodawać swoich przepisów. Dziękujemy.

W archiwum przeczytasz także:

Jedzenie pikantnych potraw: tak czy nie?

20.8.2021 dine4fit.pl Korzystanie z Dine4Fit

Komentarze

Komentarze nie odzwierciedlają opinii redakcji ani administratora bloga.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły