20.8.2021 dine4fit.pl

Nowość w aplikacji Dine4Fit: przepisy wraz z wartościami odżywczymi. Zainspiruj się i korzystaj!

 

Poniżej przedstawimy nowe funkcje w Dine4Fit w sposób bardziej szczegółowy.

Dziś są to przepisy.

Być może zauważyliście to sami, lub czytaliście e-mail informacyjny, lub może jest to dla Was nowość, ale w każdym przypadku aplikacja Dine4Fit  rozszerzyła się o strony z przepisami. Łatwo je znaleźć – wystarczy kliknąć na górnym pasku w Przepisy.

 

Wyświetli się nowa strona, na której możesz znaleźć przepis odpowiadający Twoim potrzebom. Potrzebujesz śniadania o maksymalnej zawartości 1200 kJ na 100 gramów? Wystarczy ustawić na suwaku maksymalną wartość 1200 kJ, a wyniki automatycznie się załadują.

Każda znaleziona żywność zawiera wartość kaloryczną na 100 gramów, jak również ilość białka, węglowodanów, tłuszczu i błonnika.

Po kliknięciu na danie, pojawi się ono również ze zdjęciem i szczegółowym opisem zarówno składników (w tym przejrzysta, kolorowa tabela), jak i potrzebnych składników, wraz z opisem przygotowania.

Poszczególne przepisy mają etykiety, które pomogą Ci znaleźć inne podobne przepisy. W przypadku pasty z tuńczyka są to np. etykiety “obiad”, “pasta do smarowania”, “przystawki”.

  • Na samym dole strony z przepisem znajdziesz linki do podobnych potraw.

Jeśli zrobisz danie, po prostu kliknij na stronę z przepisem w przycisk “Dodaj do menu”, a jeśli Ci się spodoba, dodaj przepis do ulubionych.

Główna strona z przepisami oferuje znacznie więcej. Oprócz oczywistej opcji wyszukiwania, są tam również etykiety oferujące najbardziej popularne oznaczenia – np. “bez cukru”, “bez laktozy”, “dieta” itp.

Jeśli nie znajdziesz wśród przepisów swojego ulubionego dania, wystarczy kliknąć na przycisk Zaproponuj przepis do bazy w prawym górnym rogu. Pojawi się formularz, w którym można wpisać niezbędne informacje, tj. nazwę, składniki, sposób przygotowania, opis, wybrać etykiety oraz dodać zdjęcie gotowego dania. Aplikacja automatycznie doda poszczególne wartości odżywcze.

Jeśli chcesz wprowadzić więcej przepisów, lub gdy prowadzisz bloga kulinarnego, stronę na Facebooku, profil na Instagramie itp., gdzie zamieszczasz przepisy, w zakładce Mój profil znajduje się kategoria Zarządzanie kontem.

Tutaj możesz możesz wpisać swój nick, link do swojego bloga lub sieci społecznościowych, albo napisać coś o sobie.

Jeśli zdarzy się, że macie tak wyszukaną potrawę, że jakiegoś składnika nie ma w bazie, musicie najpierw zaproponować nowy produkt i poczekać na jego zatwierdzenie. Potem będzie można ułożyć cały przepis.

Przepisy na Dine4Fit.pl. Smacznego! I nie krępuj się dodawać swoich przepisów. Dziękujemy.

W archiwum przeczytasz także:

Sen i utrata wagi: co należy wiedzieć?

20.8.2021 dine4fit.pl Korzystanie z Dine4fit

Komentarze

Komentarze nie odzwierciedlają opinii redakcji ani administratora bloga.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły
Jak efektywnie używać aplikację Dine4Fit Jak efektywnie używać aplikację Dine4Fit

Podstawowa obsługa aplikacji jest w zasadzie prosta. Wybierasz z bazy to co zjadłeś i dodajesz do swojego menu. Ale można sobie też pomóc:

Różne zdefiniowane ustawienia

To, co bardzo pomaga przy pracy z apką, to różne ustawienia zdefiniowane. Ulubione posiłki, ulubione zajęcia, a także możliwość wprowadzenia regularnych zajęć na określone dni tygodnia. Dodatkowo, w ustawieniach menu znajduje się opcja ustawienia trybu aktywności – siedzący tryb życia, lekko aktywny, umiarkowanie aktywny, bardzo aktywny i ekstremalnie aktywny. Zmiana trybu powoduje automatycznie przeliczenie ustalonego dla użytkownika limitu przyjmowanej energii.

Cały artykuł 12.10.2021 0

Dine4Fit.pl: Wskazówki dotyczące robienia zdjęć jedzenia i siebie   Dine4Fit.pl: Wskazówki dotyczące robienia zdjęć jedzenia i siebie  

Jaki jest najlepszy sposób na sfotografowanie jedzenia do bazy danych Dine4Fit? A jak fotografować siebie do opowieści o swoim odchudzaniu?

Dzięki Wam nasza baza danych o produktach spożywczych rośnie, a wraz z nią przybywa bardzo dużo zdjęć. Pojawiają się również historie odchudzania z aplikacją Dine4Fit, do których autorzy ponownie dodają zdjęcia przed odchudzaniem i po.

Ale przecież nie każde zdjęcie pasuje. Jakie są najczęstsze błędy przy robieniu podobnych zdjęć własnej sylwetki lub jedzenia? Być może pomoże Ci kilka prostych, podstawowych wskazówek i trików.

Cały artykuł 30.7.2021 0

Kateřina Dobešová, doświadczona trenerka fitness i dietetyczka, radzi, jak ułożyć prawidłową dietę za pomocą aplikacji Dine4Fit. Kateřina Dobešová, doświadczona trenerka fitness i dietetyczka, radzi, jak ułożyć prawidłową dietę za pomocą aplikacji Dine4Fit.

Codziennie otrzymujemy pozytywne opinie na temat naszej aplikacji dine4fit.pl. Cieszymy się, że z naszą pomocą nie tylko schudniesz, ale także poprawisz swój styl życia. 

Z drugiej strony wiemy, że wiele osób, które zaczynają z aplikacją są trochę zagubieni z powodu ustawień aplikacji oraz reżimu odchudzania. I ten artykuł jest właśnie dla nich.

Cały artykuł 12.7.2021 0