17.4.2023 dine4fit.pl

Pięć rzeczy, które pomogą Ci rozpocząć pracę z aplikacją Dine4Fit

Nadeszła wiosna – czas, który daje drugą (i pod wieloma względami lepszą) szansę na nieudane postanowienia noworoczne. I nie tylko to.

Wiosna to sezon, w którym wszystko jest jakoś lepsze i radośniejsze. Jest wreszcie więcej światła, zrzucamy warstwy ciepłych ubrań i zastanawiamy się, co zrobić dla swojego zdrowia.

Tak, wiosną wielu z nas zaczyna (lub wraca do) zapisywanie swojej diety w aplikacji Dine4Fit. Jak to robić? Z naszych grup na Facebooku wiemy, że pytania o korzystanie z aplikacji są mniej lub bardziej powtarzalne. Przyjrzyjmy się więc jeszcze raz punkt po punkcie. Zaczynamy od razu.

1. Jak skonfigurować aplikację Dine4Fit

Jakie przyjęcie kalorii mam sobie ustawić? Jak mam ustawić swoją aktywność? Czy muszę to wszystko zjeść? Dlaczego Dine4Fit obliczyło moje spożycie poniżej mojej podstawowej przemiany materii? Czy nalezy wprowadzać pokarmy na surowo czy po ugotowaniu? Odpowiedzi na wszystkie te pytania napisała nasza dietetyczka Sasa Rohlikova.

2. Jak zacząć z Dine4Fit, wytrzymać i nie zwariować

Teoria to jedno, praktyka to drugie. Jak sprawić, by wypełnianie aplikacji Dine4Fit nie kosztowało zbyt wiele wysiłku, nie zajmowało zbyt wiele czasu, a wręcz przeciwnie – było trwałe, skuteczne, praktyczne i wygodne pwoie Ci też ten post. Powiedzenie “Praktyka czyni mistrza” jest prawdziwe również w tym przypadku (na początku to lekki kłopot, ale z czasem jest to łatwe).

3. Wiedza, co czeka każdego, kto zacznie jeść według aplikacji Dine4Fit

Nie ma to jak ktoś, kto zaczął jakiś czas temu, aby podzielić się swoim doświadczeniem. Żaden dietetyk, terapeuta żywieniowy czy trener. Ale wspaniała kobieta, która (tak jak Ty) musi połączyć przygotowanie i rozpisanie zbilansowanej diety z codziennym życiem. Przeczytaj ten fantastyczny post dla wszystkich początkujących, stworzony przez Katarzynę na podstawie jej własnych doświadczeń.

4. Dołącz do nas

Czego ludzie potrzebują najbardziej, gdy biorą się za coś takiego? Tak, dobrze zgadłaś! Wsparcia, porady i inspiracji. I to wszystko znajdziesz w naszych zamkniętych (dla odrobiny prywatności) grupach na Facebooku.

5. Czytaj i oglądaj

Czy to dla ciebie za dużo? Nie rozpaczaj. Zacznij od przeczytania dostępnych informacji, na przykład na naszym blogu. Nie szukaj dróg na skróty! Gdyby ktoś wymyślił cudowny produkt odchudzający, byłoby o nim głośno i nie byłoby potrzeby, aby sprzedawcy/oszuści zapraszali Cię do swoich niesamowitych grup odchudzających lub oferowali Ci rąbek nieba. Nie daj się nabrać! Lepiej kupić wysokiej jakości, świeże jedzenie za pieniądze, które zaoszczędzisz. Zaplanuj swoją dietę i ciesz się każdym kęsem. Życzymy Ci miłego dnia.

Też chcesz zmienić swoją sylwetkę? Nic prostszego, zajrzyj tutaj:

W archiwum przeczytasz także:

Apka Dine4Fit: Nie jest konieczne liczenie każdego grama

17.4.2023 dine4fit.pl Ciekawe, Diety odchudzające, Korzystanie z Dine4Fit

Komentarze

Komentarze nie odzwierciedlają opinii redakcji ani administratora bloga.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły
Czy detoksykacja organizmu ma sens Czy detoksykacja organizmu ma sens

Jak to każdej wiosny, w internecie aż roi się od ofert dotyczących detoksykacji. Może nawet otrzymujesz je za pośrednictwem poczty elektronicznej lub prywatnych wiadomości na Facebooku.

Zanim kupisz produkty tego typu, zastanów się, jakie pozytywne korzyści może Ci to przynieść. W większości przypadków obietnicą jest oczyszczenie Cię z toksyn lub utrata wagi. Ale czy rzeczywiście tak jest? Czy przyniesie to oczekiwany efekt?

Cały artykuł 23.3.2023 0

75 hard – cud na odchudzanie? 75 hard – cud na odchudzanie?

Wyzwanie 75 hard krąży po internecie już od jakiegoś czasu. Najczęściej jest ono postrzegane jako jakiś cudowny program odchudzający, dzięki któremu w dwa i pół miesiąca ciężkiej pracy będziemy sprawni i szczupli, kosztem zdrowia.

Co to właściwie jest?

Cały artykuł 25.1.2023 0